KARATAŞ HUKUK BÜROSU

Müvekkillerimizin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmaktayız.

İstanbul Silivri’de faaliyet gösteren Karataş Hukuk Bürosu, 2002 yılında Av. Nilgün Karataş tarafından kurulmuştur. Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku başta olmak üzere; Aile ve Boşanma Hukuku, Borçlar Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku, İcra Hukuku, Tüketici Hukuku gibi uzmanı olduğu alanlarda gerçek ve tüzel kişilere yönelik olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

1987 yılından beri mesleki tecrübesi bulunan Av. Nilgün Karataş’ın yöneticiliğinde ve 2016 yılında Av. Emre Karataş'ın katılımıyla faaliyetlerini sürdüren Karataş Hukuk Bürosu, müvekkillerine çözüm odaklı ve en profesyonel şekilde hukuki destek vermektedir.

Ofisimiz, uzman kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda, yürütülen adli, idari ve ceza yargılamalarında da müvekkillerine en iyi hizmeti verebilmek adına büyük çaba sarfetmektedir.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ ve MESLEK ETİĞİMİZ
1- Mesleki gizlilik en önemli prensibimizdir. Müvekkillerimizin bizimle paylaşacağı her türlü bilgi ve döküman, bizler için meslek sırrı kapsamında olup, Avukatlık Kanunu gereğince de korumamız altındadır.

2- Yalnızca uzmanı olduğumuz konularda hukuki destek verip, uzmanlık alanımıza girmeyen konularda iş takibi yapmamak.

3- Müvekkillerimizi hukuki süreçler ve davaların seyri konusunda sürekli bilgilendirmek ve gelişmeleri anında haber vererek fikir alışverişi yapmak büromuzun en önem verdiği hususlardan biridir.

4- Karataş Hukuk Bürosu, sağladığı hukuki hizmeti, müvekkillerinin ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası tüm hukuki gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. Müvekkillerin sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

  • Av. Nilgün Karataş
  • Av. Emre Karataş